Zakończenie roku szkolnego w szkole w Cieninie Kościelnym
- Hubert Graczyk

- 2 godziny temu
- 1 minut(y) czytania
Uczniowie klas I-VII szkoły podstawowej w Cieninie Kościelnym uroczyście zakończyli rok szkolny 2025/2026, rozpoczynając tym samym długo wyczekiwane wakacje.
Podczas akademii wręczono świadectwa z wyróżnieniem i nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywnie angażowali się w życie szkoły. Szczególnie momentem był występ uczniów klasy III, którzy w artystyczny sposób podziękowali swoim wychowawczyniom za wspólnie spędzone lata i codzienne wsparcie. Uroczystość była również okazją do podziękowań dla nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców oraz złożenia wszystkim uczniom życzeń bezpiecznych i pełnych radości wakacji.
Zdjęcia: SP Cienin Kościelny






























