top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

Ósmoklasiści pożegnali mury szkoły podstawowej w Wólce

W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wólce odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych.


Był to wyjątkowy moment pełen wspomnień, podziękowań i wzruszeń, który symbolicznie zakończył ośmioletnią drogę absolwentów w murach szkoły. Mottem tegorocznej uroczystości były słowa Kazimierza Wierzyńskiego: „Zielono mam w głowie i fiołki w niej kwitną…”, podkreślające nadzieję i nowe możliwości czekające na młodych ludzi. Absolwentom złożono gratulacje oraz życzenia powodzenia na kolejnych etapach edukacji i w realizacji życiowych marzeń.

Zdjęcia: Urząd Gminy Strzałkowo

 
 
bottom of page