Ósmoklasiści pożegnali mury szkoły podstawowej w Wólce
- Hubert Graczyk

- 1 godzinę temu
- 1 minut(y) czytania
W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wólce odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych.
Był to wyjątkowy moment pełen wspomnień, podziękowań i wzruszeń, który symbolicznie zakończył ośmioletnią drogę absolwentów w murach szkoły. Mottem tegorocznej uroczystości były słowa Kazimierza Wierzyńskiego: „Zielono mam w głowie i fiołki w niej kwitną…”, podkreślające nadzieję i nowe możliwości czekające na młodych ludzi. Absolwentom złożono gratulacje oraz życzenia powodzenia na kolejnych etapach edukacji i w realizacji życiowych marzeń.
Zdjęcia: Urząd Gminy Strzałkowo






















