Pożegnanie ósmoklasistów w szkole podstawowej w Przyjmie
- Hubert Graczyk

- 2 godziny temu
- 1 minut(y) czytania
W sali OSP w Przyjmie miało miejsce oficjalne pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie.
- Ostatnie wspólnie spędzone chwile upłynęły w atmosferze wdzięczności i podsumowań lat spędzonych w szkolnych murach. Nie zabrakło serdecznych podziękowań, poruszających przemówień oraz występów artystycznych przygotowanych przez młodzież. Był to czas pełen uśmiechów, ale także łez, które towarzyszyły żegnaniu wypuszczanych w świat ósmoklasistów.
Drodzy absolwenci! Życzymy wam samych sukcesów w nowych szkołach, trafnych wyborów, niesłabnącej odwagi w rozwijaniu skrzydeł oraz spełnienia marzeń. Niech zdobyta wiedza, zawarte przyjaźnie i wspólne chwile będą dla was cennym kapitałem na dalszej drodze życia. Wierzcie w siebie, podejmujcie nowe wyzwania i pamiętajcie, że nasze drzwi zawsze pozostaną dla was otwarte - czytamy na stronie placówki.
Zdjęcia: SP Przyjma












