top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

Pożegnanie ósmoklasistów w szkole podstawowej w Przyjmie

W sali OSP w Przyjmie miało miejsce oficjalne pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie.


- Ostatnie wspólnie spędzone chwile upłynęły w atmosferze wdzięczności i podsumowań lat spędzonych w szkolnych murach. Nie zabrakło serdecznych podziękowań, poruszających przemówień oraz występów artystycznych przygotowanych przez młodzież. Był to czas pełen uśmiechów, ale także łez, które towarzyszyły żegnaniu wypuszczanych w świat ósmoklasistów.


​Drodzy absolwenci! Życzymy wam samych sukcesów w nowych szkołach, trafnych wyborów, niesłabnącej odwagi w rozwijaniu skrzydeł oraz spełnienia marzeń. Niech zdobyta wiedza, zawarte przyjaźnie i wspólne chwile będą dla was cennym kapitałem na dalszej drodze życia. Wierzcie w siebie, podejmujcie nowe wyzwania i pamiętajcie, że nasze drzwi zawsze pozostaną dla was otwarte - czytamy na stronie placówki.

Zdjęcia: SP Przyjma

 
 
bottom of page