top of page

O nas

Echo Słupcy to zespół ludzi kreatywnych z pasją do mediów. Przekazujemy Wam wiadomości z powiatu słupeckiego i konińskiego. Jesteśmy zawsze tam, gdzie coś się dzieje. Piszemy o nagłych wypadkach, gdzie interweniują służby lub my sami musimy interweniować. Relacjonujemy wydarzenia społeczne, kulturalne i sportowe. Poruszamy tematy trudne i smutne, ale także towarzyszymy Wam w momentach radosnych, gdy się dobrze bawicie i odnosicie sukcesy.

Echo Słupcy to nie tylko portal informacyjny. Mamy dla Was szeroki wachlarz usług kreatywno-medialnych. Uwiecznimy najważniejsze chwile w Waszym życiu aparatem, kamerą lub dronem. Stworzymy dla Was niepowtarzalną stronę internetową lub profil w mediach społecznościowych. Na naszym portalu możecie za darmo opublikować ogłoszenie drobne lub w przystępnej cenie zamieścić reklamę lub artykuł sponsorowany, który dotrze to wielu czytelników, nie tylko z powiatu słupeckiego.

Misja

Tworzenie wartościowych treści dla odbiorców. Ciągły rozwój w celu uatrakcyjnienia portalu. Rozwijanie kreatywności wśród społeczności lokalnej oraz integracja mieszkańców. Propagowanie dialogu międzyludzkiego, wolności słowa, postaw godnych naśladowania, kultury i dziedzictwa regionalnego.

Zespół

Hubert_Graczyk_Echo_Słupcy.png

Hubert Graczyk

Piotr Maciejewski

Greta_Maciejewska_Echo_Słupcy.png

Greta Maciejewska

Redaktor Naczelny

Współpracują z nami:

Przemysław Ciesielski, Katarzyna Dalke, Zuzanna Kukulska,

Agnieszka Łechtańska, Anna Nawrocka, Agnieszka Rozovska

bottom of page