Uczniowie szkoły podstawowej nr 3 w Słupcy udali się na wakacje
- Hubert Graczyk

- 1 dzień temu
- 1 minut(y) czytania
Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy uroczyście zakończyła rok szkolny 2025/2026.
Podczas akademii podsumowano minione miesiące nauki, wręczono stypendia oraz nagrody uczniom, którzy wyróżnili się wysokimi wynikami i osiągnięciami. Stypendia Gminy Miejskiej Słupca otrzymali: Franciszek Rąblewski, Kacper Kanafa, Adam Górczyński, Franciszek Król i Wiktoria Wawrzyniak, natomiast Nagrody Burmistrza Miasta Słupcy trafiły do Wiktora Gęsikiewicza, Aleny Kołodziejczak, Hanny Chlebowskiej, Bartosza Blejwasa i Olgi Jakubowskiej. Była to także okazja do podziękowań dla nauczycieli i pracowników szkoły oraz złożenia wszystkim uczniom życzeń bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji.




























