,,Wiedzieliśmy, że jesteśmy w każdym elemencie lepsi"
top of page

Gładko poradzili sobie słupeccy siatkarze z zespołem MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin. We własnej hali SPS Słupca wygrało 3:0 w setach.

Rywal z województwa lubuskiego zamyka grupę A siatkarskiej II ligi. Pierwszy set był dość wyrównany. Przyjezdnym udało się wychodzić nawet na jedno, czy dwupunktowe prowadzenie. Końcówka należała już do słupczan, którzy pierwszą partię wygrali 25:22.

W drugim secie zdecydowanie lepsi byli podopieczni Tomasza Robaka, którzy odnieśli zwycięstwo do 18 pkt. Kropkę nad i słupczanie postawili w trzeciej partii. Tutaj padł wynik 25:21 dla gospodarzy. Cały mecz SPS Słupca wygrało 3:0 w setach.

Słupecki zespół zajmuje obecnie czwartą lokatę z dorobkiem 12 pkt. Za tydzień, znów u siebie, zagrają z Energetykiem Poznań.