Sportowa inwestycja za ponad milion złotych oddana do użytku
- Hubert Graczyk

- 52 minuty temu
- 1 minut(y) czytania
Strzałkowo zyskało nowoczesną infrastrukturę sportową. 23 czerwca przy ul. Górnej oficjalnie otwarto nową bieżnię lekkoatletyczną oraz boisko piłkarskie, które będą służyć uczniom i lokalnym klubom sportowym.
Uroczystość była również okazją do wyróżnienia młodych sportowców i trenerów. Inwestycja o wartości 1,165 mln zł została dofinansowana kwotą 500 tys. zł z budżetu samorządu województwa wielkopolskiego, a podczas otwarcia nowy obiekt symbolicznie przetestowali młodzi lekkoatleci, piłkarze Polanina Strzałkowo oraz uczestnicy wydarzenia.
Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Słupcy


















