top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

Grand Prix „Do Trzech Razy Sztuka” dobiegło końca

Zakończył się cykl nocnych turniejów tenisa stołowego Grand Prix „Do Trzech Razy Sztuka”.


Finałowe zmagania rozegrano 20 czerwca, a sportowa rywalizacja trwała aż do około godziny 1:00 w nocy. W ostatnim turnieju zwyciężyli Damian Mierzejewski i Sylwia Majewska, którzy okazali się również najlepsi w klasyfikacji końcowej całego cyklu. Organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom za sportową postawę, zaangażowanie i stworzenie świetnej atmosfery podczas wszystkich trzech turniejów.

Zdjęcia: Bartosz Kosiński

 
 
bottom of page