Grand Prix „Do Trzech Razy Sztuka” dobiegło końca
- Hubert Graczyk

- 1 godzinę temu
- 1 minut(y) czytania
Zakończył się cykl nocnych turniejów tenisa stołowego Grand Prix „Do Trzech Razy Sztuka”.
Finałowe zmagania rozegrano 20 czerwca, a sportowa rywalizacja trwała aż do około godziny 1:00 w nocy. W ostatnim turnieju zwyciężyli Damian Mierzejewski i Sylwia Majewska, którzy okazali się również najlepsi w klasyfikacji końcowej całego cyklu. Organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom za sportową postawę, zaangażowanie i stworzenie świetnej atmosfery podczas wszystkich trzech turniejów.
Zdjęcia: Bartosz Kosiński










