top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

W Ostrowitem pożegnali wieloletnie nauczycielki

W szkole podstawowej w Ostrowitem odbyło się wyjątkowe pożegnanie trzech wieloletnich nauczycielek, które zakończyły swoją zawodową drogę i przeszły na emeryturę.


Ze społecznością szkolną pożegnały się Anna Czapska, Aleksandra Koprowska oraz Maria Urbaniak, dziękując za lata wspólnej pracy z uczniami i nauczycielami. Podczas uroczystości Anna Czapska i Aleksandra Koprowska otrzymały Nagrody Wójta Gminy Ostrowite, natomiast Maria Urbaniak została uhonorowana Nagrodą Dyrektora Szkoły. Był to pełen wzruszeń moment, podczas którego nie zabrakło podziękowań, wspomnień oraz życzeń zdrowia i pomyślności na nowym etapie życia.

Zdjęcia: Urząd Gminy Ostrowite

 
 
bottom of page