Trwa modernizacja budynku na stadionie w Zagórowie
- Hubert Graczyk

- 3 godziny temu
- 1 minut(y) czytania
Na stadionie w Zagórowie trwają prace związane z termomodernizacją budynku socjalno-szatniowego.
Inwestycję realizuje Zakład Budownictwa Ogólnego „INS-BUD”, a wartość tej części zadania wynosi ponad 613 tys. zł. Celem przedsięwzięcia jest poprawa efektywności energetycznej obiektu poprzez docieplenie budynku oraz modernizację systemów grzewczych. Dzięki inwestycji obiekt ma być bardziej energooszczędny, a koszty jego utrzymania mają zostać ograniczone.
Zdjęcia: Urząd Miejski w Zagórowie












