top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

W Orchowie za ponad 500 tys. zł zmodernizują stację uzdatniania wody

Gmina Orchowo rozpoczyna modernizację stacji uzdatniania wody.


W ramach inwestycji o wartości blisko 588 tys. zł zmodernizowane zostaną m.in. urządzenia sterujące, system filtracji oraz wymienione zostaną złoża filtracyjne. Prace obejmą również montaż nowej szafy elektrycznej z wizualizacją procesów uzdatniania wody oraz monitoring strefy ochrony ujęć.

Zdjęcie: Urząd Gminy Orchowo

 
 
bottom of page