W Orchowie za ponad 500 tys. zł zmodernizują stację uzdatniania wody
- Hubert Graczyk

- 3 godziny temu
- 1 minut(y) czytania
Gmina Orchowo rozpoczyna modernizację stacji uzdatniania wody.
W ramach inwestycji o wartości blisko 588 tys. zł zmodernizowane zostaną m.in. urządzenia sterujące, system filtracji oraz wymienione zostaną złoża filtracyjne. Prace obejmą również montaż nowej szafy elektrycznej z wizualizacją procesów uzdatniania wody oraz monitoring strefy ochrony ujęć.

Zdjęcie: Urząd Gminy Orchowo






