W Lądzie pasowali nowych Wojowników Maryi
- Hubert Graczyk

- 4 godziny temu
- 1 minut(y) czytania
276 mężczyzn w klasztorze w Lądzie zostało pasowanych na Wojowników Maryi (20.06).
- To był dzień pełen Ducha, męstwa i prawdziwego braterstwa! Dzisiaj w Lądzie nad Wartą szeregi naszej wspólnoty oficjalnie powiększyły się o nowych braci gotowych do walki o wiarę i rodziny na kolanach. Co to było za spotkanie!
Zobaczcie te liczby i owoce dzisiejszego dnia: 276 nowych Wojowników Maryi - w tym aż 15 kapłanów, którzy ramię w ramię z mężczyznami świeckimi podjęli tę świętą misję! Bracia z kilkunastu miejsc w Europie - granice nie istnieją, kiedy łączy nas jeden cel i jedna Mama. Integracja i braterstwo - setki męskich serc w jednym rytmie, budujące relacje na całe życie.
Dziękujemy z całego serca Księdzu Inspektorowi za jego obecność, wsparcie oraz piękne, poruszające słowa, które głęboko zapadły w nasze serca i dały nam potężną siłę do dalszego działania - czytamy na mediach społecznościowych Wojowników Maryi.

Zdjęcie: Wojownicy Maryi Garwolin






