Uczyli się gry na bębnach afrykańskich
- Hubert Graczyk

- 15 kwi
- 1 minut(y) czytania
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni mieli okazję wziąć udział w ciekawych zajęciach muzycznych, podczas których uczyli się gry na bębnach afrykańskich.
- Warsztaty poprowadzili państwo Paulina Rogowska-Serwa oraz Jakub Banaś z zespołu "Muzyczni i Animacyjni". Spotkanie zostało zorganizowane w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie - kształtowaniu środowiska sprzyjającemu zdrowiu psychicznemu. Wszyscy uczestnicy warsztatów opuścili zajęcia zadowoleni i uśmiechnięci - przekazała szkoła podstawowa w Kotuni.


















