Wędkarska rywalizacja z okazji Święta Niepodległości
top of page

51 wędkarzy wzięło udział w Sparingowym Pucharze Niepodległości zorganizowanym w Lądzie przez Koło nr 14 Mostostal Słupca (12.11).

- Pogoda dopisała, piękna polska złota jesień umiliła nam czas spędzony nad wodą. W imprezie udział wzięło 51 osób. Sędziowali Krzysztof Płatek - sędzia główny oraz Łukasz Hartwich i Olgierd Nowicki.

Sklasyfikowano 9 zawodników, pozostali nie złowili ryby. Złowiono 20 okoni oraz 4 szczupaki. Wszystkie ryby odzyskały oczywiscie wolność.

W kategorii juniorów zwyciężył Szymon Wojewoda. W kategorii seniorów zawody wygrał Jacek Czekalski, wyprzedzając Andrzeja Nowaka oraz Leszka Kasprzyka.

Kolejne miejsca zajęli: Tomasz Brzęcki, Karol Bartczak, Jan Krawczyński, Juliusz Jarociński i Mariusz Dzierzgwa. Największą rybę - szczupaka 56,5cm złowił Jan Krawczyński.

Wszyscy sklasyfikowani zawodnicy otrzymali wartościowe nagrody rzeczowe. Wśród zawodników, którzy niestety nie złowili ryby również rozlosowano wędkarskie upominki i nie tylko.

Dziękujemy serdecznie za udział wszystkim startującym, mamy nadzieję, że się impreza się podobała - przekazał Olgierd Nowicki, prezes Koła nr 14 Mostostal.

Zdjęcia: Koło nr 14 Mostostal