top of page

Reklama

Po raz czwarty ,,Policzyli się z Cukrzycą"

W Gółkowie odbyła się czwarta edycja biegu ,,Policz się z Cukrzycą" w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (29.01).


Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Nasze dzieci-Nasza Szkoła w Kotuni którego prezesem jest Agnieszka Łechtańska. - Cieszy mnie to, że coraz więcej dobrych ludzi mam wokół siebie. Jest to jedno z niewielu wydarzeń w ramach WOŚP na terenie naszej gminy. Wcześniej bieg zorganizowaliśmy w Piotrowicach. Dziękuję za pomoc sołtysowi sołectwa Kowalewo Opactwo - Katarzynie Dalke, sołtysowi Gółkowa i Borków - Annie Drzewieckiej, sołtysowi Kotuni - Krzysztofowi Matyjaszkowi oraz druhom OSP Gółkowo.


Bieg wsparli: AGA-ART PHU Agnieszka Łechtańska, FENIX Słupca, DrinkArt, JW ROAD Sp.z o.o, Oznakowanie dróg Jacek Wałowski, Szkółka Drzew i krzewów ozdobnych K.T. Idzik, Usługi Transportowe Barbara Stoginska, YO&GO Events.


Chciałabym podziękować tym wszystkim osobom oraz tym, którzy byli z nani chcąc wesprzeć szczytny cel WOŚP. Przede wszystkim uczestnikom, a szczególnie dzieciom. Ich udział wraz z rodzicami pokazał, że naprawdę pogoda dla biegacza nie ma znaczenia. Liczy się silny charakter i cel - poinformowała nas Agnieszka Łechtańska, prezes Stowarzyszenia Nasze dzieci-Nasza Szkoła.


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Comentários


bottom of page