top of page

Reklama

Ekologiczny wybieg mody w szkole w Przyjmie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie zorganizowano pokaz mody, w którym prezentowano ekologiczne stroje. Jak zawsze podczas tego dnia, posadzono przy placówce kolejne drzewa.


- Tradycyjnie obchodzimy Święto Ziemi kolorowo i z uśmiechem. Uczniowie odśpiewali niepisany hymn Dnia Ziemi- "Ziemia, wyspa zielona", po czym zaprezentowali zjawiskowe ekostroje.


Na terenie naszej szkoły robi się naprawdę zielono, ponieważ jak co roku posadziliśmy przy szkole kolejne drzewa. Od dzisiaj w naszej szkole pojawią się kosze przeznaczone do segregacji odpadów. Podczas uroczystości wykorzystano mikrofony pozyskane z projektu Laboratoria Przyszłości - poinformowała szkoła.

Zdjęcia: SP Przyjma

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page