top of page

Reklama

Zagrali dla Karoliny i Michalinki

Ponad 15 tys. zł zebrano podczas „Turnieju charytatywnego dla Karoli i Michalinki”, który został rozegrany w niedzielę (3 grudnia) na strzałkowskiej hali.


Turniej został zorganizowany przez przyjaciół oraz rodzinę Karoliny Stasiak i Michaliny Kocik, pod przewodnictwem Moniki Tyndyk i Wioletty Czwajdy, które pełniły rolę koordynatorek całego wydarzenia.


Do piłkarskiej rywalizacji stanęło osiem drużyn: Przyjaciele Karoli i Michalinki, Samorządowcy, Strażacy Krępkowo, Strażacy Strzałkowo. Kumple, Uczniowie, Policjanci i FC Kasztelan. Zwycięzcami okazali się ci ostatni, triumfując we wszystkich swoich spotkaniach.


W równoległym czasie z turniejem odbywał się kiermasz, na którym można było nabyć m.in. rękodzieło, świąteczne ozdoby oraz domowe wypieki. Pomiędzy meczami losowano także nagrody, które zostały ufundowane przez sponsorów. Całkowita suma zebrana podczas wydarzenia wyniosła 15 086,00 zł. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację dwóch mieszkanek Strzałkowa: Karoliny Stasiak i Michaliny Kocik.


Organizatorzy serdecznie dziękują drużynom uczestniczącym w turnieju, licznie zgromadzonej publiczności oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tego wyjątkowego wydarzenia.


Link do zbiórki na rzecz Karoliny Stasiak znajduje się TUTAJ, a na rzecz Michaliny Kocik TUTAJ.

Zdjęcia: UG Strzałkowo

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page