top of page

Reklama

Z SKP do Górnika. Rozmarynowski nie poprowadzi już słupeckiego klubu

W rundzie wiosennej na ławce trenerskiej SKP Słupca nie zobaczymy już Macieja Rozmarynowskiego. Od teraz będzie prowadził V-ligowego Górnika Konin.


Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. - Uznałem, że drużynie potrzeba nowego impulsu, innego spojrzenia z ławki trenerskiej. Ten zespół ma potencjał i możliwości by utrzymać się w IV lidze. Jednak po analizie rundy jesiennej doszedłem do wniosku, że w drużynie jest konieczność pojawienia się tak zwanej „świeżej krwi” by pobudzić zawodników do lepszej gry – skomentował szkoleniowiec Maciej Rozmarynowski.


Od teraz będzie trenował V-ligowego Górnika Konin. - Zarząd klubu serdecznie dziękuję dotychczasowemu szkoleniowcowi za czas, pracę poświęcony seniorom i życzy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej. Nazwisko nowego trenera SKP poznamy w najbliższym czasie - przekazał słupecki klub.


SKP po rundzie jesiennej zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Wiosnę rozpocznie w trzeci weekend marca u siebie z Mieszkiem Gniezno (4. miejsce).

Grafika: Górnik Konin

Comments


bottom of page