top of page

Reklama

Wielkanocny klimat w Golinie

Już po raz trzeci w Golinie odbył się Kiermasz Wielkanocny (24.03).


- W atmosferze oczekiwania na Święta wielkanocne, przy dźwiękach muzyki mieszkańcy naszej gminy i ich goście mieli okazję kupić nietuzinkowy prezent, ozdoby świąteczne, skosztować świąteczne potrawy żurek na domowym zakwasie wykonany przez pracowników Domu Kultury w Golinie oraz jajko z kiełkami.


Na kiermaszu było można zakupić piękne prace wykonane przez dom kultury, takie jak: ozdoby świąteczne, stroiki, wianki, zajączki, króliki.


Dzienny Dom Senior+ również przygotował stoisko na, którym znalazły się: baby gotowane, ciasta, ozdoby świąteczne, skosztować herbaty, szarlotki. Niespodzianką była maskotka królika, która była atrakcją dla dzieci.


Ponadto na kiermaszu wielkanocnym wystawili się wystawcy z rękodziełem artystycznym i było można zakupić wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne.


Ponadto na scenie zaprezentowała się młodzież z Gminy Golina: Lena Kraska, Rafał Dreslerski, Alicja Kubsik, Iga Golon, Paulina Sławska, Natalia Budzińska. Na zakończenie kiermaszu odbył się koncerty chóru Wokaliza - przekazał nam Damian Ciesielski, dyrektor Domu Kultury w Golinie.

Zdjęcia: Dom Kultury w GolinieComments


bottom of page