top of page

Reklama

Walentynki w szkole w Golinie

W Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie uczciliśmy Walentynki w wyjątkowy sposób. Samorząd uczniowski pod kierunkiem opiekunów przygotował i zrealizował projekt „Walentynki w szkole”.


Składał się on z szeregu działań, które zostały przeprowadzone od 5 do 9 lutego. Podczas tygodnia poprzedzającego walentynki można było zrobić zakupy w sklepiku, który oferował okolicznościowe kartki, ręcznie robione kwiaty, a także okazjonalne upominki.


9 lutego wszyscy chętni uczniowie mogli przyjść ubrani „na czerwono”. Dodatkowo samorząd przeprowadził zabawę „Złamane serce-połącz w pary”. Przygotowane zostały serca w różnych kształtach, kolorach - każde z innym numerem. Dzieci, nauczyciele i pracownicy, podczas szkolnych przerw łączyli pasujące do siebie połówki serc. Dla pierwszych dwudziestu par samorząd uczniowski zakupił upominki-niespodzianki. Świetna zabawa integracyjna udzieliła się wtedy wszystkim!


Ponadto na każdej przerwie rozbrzmiewała walentynkowa muzyka. Można było zatańczyć i zaśpiewać przy romantycznych przebojach. Kulminacyjnym punktem dnia było jednak rozdanie długo wyczekiwanej poczty walentynkowej. Przez cały tydzień poprzedzający szkolne walentynki dzieci mogły napisać i wrzucić okolicznościowe kartki do specjalnie przygotowanej skrzyni.


Ewelina PiaskowskaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page