top of page

Reklama

Upalne zawody Mostostal Fishing Cup

Na łowisku Matchpro Fishing Arena w miejscowości Kwileń odbyły się otwarte zawody wędkarskie Mostostal Fishing Cup, zorganizowane przez Koło Wędkarskie nr 14 Mostostal Słupca (29.06).


W rywalizacji wzięło udział 55 zawodników, a nad prawidłowym przebiegiem zmagań czuwał sędzia główny - Olgierd Nowicki. Pogoda tego dnia była wyjątkowo upalna, co nieco utrudniło łowienie ryb. Wysokie temperatury ograniczyły aktywność ryb, co sprawiło, że zawodnicy musieli wykazać się dużą cierpliwością i umiejętnościami. Pomimo trudnych warunków, wyniki zawodów były imponujące.


W klasyfikacji generalnej zwyciężył Mikołaj Kędziora, który złowił aż 68 kg 200 g ryb. Drugie miejsce zajął Adam Maryjowski z wynikiem 44 kg 125 g, a trzecie przypadło Sebastianowi Jakubowskiemu, który złowił 34 kg 850 g ryb. Kolejne miejsca zajęli Łukasz Hyżyk, Piotr Namysł i Bartosz Maciejewski, którzy również otrzymali nagrody za swoje osiągnięcia.


Nagrodzono również Mateusza Leszczyńskiego, który złowił największą rybę zawodów – karpia o masie 11 kg 125 g. Za ten wyczyn otrzymał pamiątkową statuetkę. Warto także wspomnieć o jedynej startującej kobiecie, Natalii Nowickiej, która zakończyła zawody na 16. miejscu z wynikiem 15 kg 700 g. Jej wysiłki zostały uhonorowane pamiątkowym pucharem.


Koło Wędkarskie nr 14 Mostostal Słupca zadbało, aby wszyscy uczestnicy do 16. roku życia zostali wyróżnieni nagrodami, co jest zgodne z ideą promowania wędkarstwa wśród młodzieży.


Mostostal Fishing Cup 2024 to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci zarówno zawodników, jak i kibiców. Pomimo trudnych warunków pogodowych, zawody były pełne emocji i sportowej rywalizacji, a wyniki pokazują, że wędkarze z Koła Wędkarskiego nr 14 Mostostal Słupca potrafią sprostać każdemu wyzwaniu.

Zdjęcia: Koło Wędkarskie mr 14

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page