top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

Upalne Powitanie Lata z Gminą Słupca

Po raz drugi na boisku w Młodojewie odbyło się Powitanie Lata z Gminą Słupca. Choć tego dnia żar lał się z nieba, wysoka temperatura nie przeszkodziła w dobrej zabawie.


Na nudę nikt nie mógł narzekać, bo na scenie bez przerwy coś się działo - od występów uczniów ze szkół podstawowych, po lokalnych artystów i zespoły. Sporym zainteresowaniem cieszyły się stoiska kół gospodyń wiejskich, które przygotowały całą masę domowego jedzenia i pyszności. Najmłodsi uczestnicy chętnie oblegali wesołe miasteczko, dmuchańce oraz strefę animacji.


Stało się już tradycją, że podczas Powitania Lata z Gminą Słupca wręczono tytuł Zasłużony dla Gminy Słupca. W tym roku trafił do Zofii Janickiej i pośmiertnie do Krzysztofa Kosmowskiego. Nie zapomniano również o lokalnych sportowcach, których uhonorowano za ich świetne wyniki i godne reprezentowanie gminy.


Gwiazdą wieczoru był zespół Mig. Na scenie wybrzmiały takie utwory jak „Wymarzona", „Miód malina", czy „Do niej coś czuje". Zespół swoimi hitami poderwał pod sceną prawdziwe tłumy do wspólnego tańca i śpiewania. Po koncercie stery przejął DJ Bagrol, serwując klubowe kawałki do późnych godzin wieczornych.


To było huczne powitanie lata w gminie Słupca. Kto nie dotarł na boisko w Młodojewie, ma czego żałować, bo impreza trzymała poziom od popołudnia aż do samego końca.

Artykuł sponsorowany

 
 
bottom of page