top of page

Reklama

767x150 Agnieszka.png

Transferowa ofensywa Polonii Golina

O kolejnych graczy wzmocnił się zespół prowadzony przez Przemysława Skibiszewskiego.


Na naszym portalu już informowaliśmy o pierwszych ruchach kadrowych w drużynie. Teraz przyszła pora na przedstawienie kolejnych nowych nabytków ekipy z Goliny.


Nowym bramkarzem Polonii został Szymon Szymański. - Na wskutek problemów zdrowotnych popularnego Kubusia musieliśmy reagować tak, by status trzech bramkarzy w kadrze pozostał - wyjaśnia zespół. Golkiper jest wychowankiem Górnika Konin. W seniorskiej piłce grał w wielu lokalnych klubach, m.in. w Ślesinie, Strzałkowie, Kazimierzu Biskupim, czy Słupcy.


Czwartym wzmocnieniem w letnim okienku transferowym jest zawodnik, który sam wyraził chęć pokazania swoich umiejętności w Polonii Golina. Mowa o grającym na pozycji pomocnika, Adrianie Mamaku. - Szybkość, siła i precyzyjne dośrodkowanie to główne atuty piłkarza a można było je zobaczyć podczas spotkań kontrolnych - informuje klub w swoich mediach społecznościowych. Adrian Mamak jest wychowankiem Bałtyku Koszalin. Następnie występował w MKP Szczecinek, Lechia Kostrzyn, Wełna Skoki i Rożnovia Różnowo.


Atak Polonii wzmocni Orlande Kpassa. - To piłkarz niezwykle silny i najlepiej czuję się w polu karnym przeciwnika, co udowodnił podczas spotkań kontrolnych notując w każdym z nich zdobyte bramki. Dynamiczny w powietrzu oraz znakomita gra głową to kolejne jego atuty - przekazuje Polonia Golina. Iworyjczyk występował m.in. w Górniku Konin, czy Victorii Września.


Na tę chwilę ostatnim wzmocnieniem jest sprowadzenie do Goliny Mateusza Majera. To wszechstronny zawodnik mogący grać zarówno w obronie jak i w pomocy. Jest wychowankiem konińskiego Górnika. Reprezentował barwy Sokoła Kleczew i Victorii Września.


Przed graczami Polonii Golina ostatni sparing przed startem sezonu. W najbliższą sobotę (5 sierpnia) na wyjeździe zmierzą się z Astrą Krotoszyn. V liga rusza tydzień później. Pierwszym rywalem będzie Kłos Zaniemyśl. Mecz Poloniści rozegrają u siebie.

Na zdjęciu od lewej: Szymon Szymański, Adrian Mamak, Orlande Kpassa i Mateusz Majer; zdj.: Polonia Golina

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


bottom of page