top of page

Reklama

Pierwsze wzmocnienia Polonii Golina

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon piłkarski. Kluby dokonują ruchów kadrowych. Nie inaczej jest również w Polonii Golina. Z tego artykułu dowiecie się kto odszedł, a kto zasilił jedenastkę zespołu z Goliny.


Z Polonią pożegnał się Tomasz Słowiński, który po półrocznym wypożyczeniu wraca do Górnika Konin. Na murawie w barwach drużyny z Goliny nie zobaczymy również Dominika Gołzy, który przeszedł do Zjednoczonych Rychwał. Do Mirka Adamów odszedł Kamil Szczepaniak.


Piłkarską przygodę kończy na razie Szymon Budny. Z Polonią musiał rozstać się jego syn - Oliwier, który ze względu na obowiązki zawodowe i zmianę miejsca zamieszkania nie jest wstanie dalej kontynuować gry w Golinie.


Kolejnym graczem opuszczającym szeregi Polonii jest Kacper Wiatrowski. W poszukiwaniu regularnych występów zdecydował się na wypożyczenie do Wilków Wilczyn. W przyszłym sezonie na boisko nie wybiegnie także Mateusz Zaborski. ,,Pitol" nie żegna się jednak z Polonią Golina. Od teraz będzie pełnił funkcję kierownika drużyny seniorskiej.


Do klubu z Goliny dołączył wychowanek Lecha Poznań - Sebastian Purczyński. W seniorskiej piłce grał w klubach, które występowały na poziomie IV i V ligi. Reprezentował barwy Błękitnych Wronki, Orkanu Śmiłowo, Iskry Szydłowo i Polonii Chodzież. Sebastian Purczyński zasili linię defensywną Polonii Golina.


Kolejnym wzmocnieniem ekipy prowadzonej przez Przemysława Skibiszewskiego jest sprowadzenie Bartosza Wuczyńskiego. To młody pomocnik, który stawia swoje pierwsze kroki w seniorskiej piłce. Doświadczenie zdobywał w kilku konińskich klubach.

Nowe nabytki Polonii Golina, od lewej: Sebastian Purczyński i Bartosz Wuszyński; zdjęcia: klub

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page