top of page

Reklama

Szkolne Dni Rodziny w Kotuni

To w rodzinie, a szczególnie tej najbliższej zdobywamy tak wiele umiejętności, rodzice lub opiekunowie przekazują dzieciom kluczowe wartości i przekonania dotyczące świata. Chcąc dodatkowo podkreślić jak ważna jest rodzina, społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotuni świętowała Dni Rodziny w Kotuniance, tuż przed długim weekendem (06.06).


W tym dniu uczniowie wystąpili dla swoich rodziców w przygotowanej specjalnie dla nich części artystycznej pod wdzięcznym tytułem Mama i Tata Najpiękniejsze Słowa Świata. Następnie Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotuni Małgorzata Graczyk, grono pedagogiczne oraz uczniowie zaprosili najbliższych na piknij rodzinny, który odbywał się na szklonym boisku oraz pod przyległą do niego wiatą Kotunianką.


Uczestnicy festynu rodzinnego mogli skosztować ciasta domowego wypieku. Nie zabrakło kawy, herbaty oraz smakołyków z grilla i popcornu. Była również największa atrakcja dla dzieci - dmuchany zamek.


Rodzice kierują serdeczne podziękowania dla pani dyrektor za organizacje pikniku, nauczycielom za przygotowanie dzieci do występów artystycznych oraz pani Ani, Ewie, Eli i panu Romanowi za piękne dekoracje i miłą obsługę imprezy.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page