top of page

Reklama

Przygotowali 400 paczek dla chorych dzieci

Mimo trudnych czasów, ludzie cały czas są przepełnieni miłością i chcą pomagać. Wolontariusze ze stowarzyszenia Łatwo Pomagać przygotowało świąteczne paczki dla chorych dzieci. Do akcji przyłączyli się także mieszkańcy naszego regionu.


Na przełomie listopada i grudnia trwała akcja Onko-Mikołaje Elfy Pomagacze. Kolejny rok włączyli się do niej mieszkańcy z naszego regionu. Zbierane były m.im, koce, poduszki, zabawki, kubki, kolorowanki, książki dla podopiecznych szpitali onkologicznych.


W miniony weekend słupczanie zebrane rzeczy zawieźli do Bydgoszczy. Wolontariusze ze stowarzyszenia Łatwo Pomagać przygotowali paczki, które już w sobotę (17 grudnia) 400 paczek będzie dostarczanych na oddziały we wspomnianym wcześniej mieście. - Dziękuję Wam kochani za przyłączenie się do akcji. Akcja cudnie się udała, mimo trudnego czasu jaki mamy. Podziękowania powinny być łatwe, a tu pisząc ten post to emocje mają górę. To Wy dodajecie mi skrzydeł do działania i pomagania. Dziękuję Wam kochani.


Dziękuję za zaufanie. Dla mnie jest to bardzo ważne. Zostać kordynatorem akcji i wolontariuszem. Dziękuję wszystkim darczyńcom za zaczarowanie Świąt Bożego Narodzenia bardzo chorych dzieciom - małym wojownikom. Wielki szacun dla wolontariuszy. Wioletta Górska to kobieta anioł. Jak nie Ty, to by nie było tych akcji - skomentowała na Facebooku Ewa Czaplińska.


Dodaje, że niebawem obdarują dzieci na oddziałach onkologicznych w poznańskich szpitalach. Tym samym jest jeszcze okazja, aby pomóc.

Zdjęcie: Ewa CzaplińskaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page