top of page

Reklama

Przedszkolny konkurs recytatorski z okazji Tygodnia Zdrowia

W ramach Tygodnia Zdrowia pod hasłem „Spot, Radość, Zdrowie” w Przedszkolu nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy we wtorek (16 kwietnia) został zorganizowany przedszkolny konkurs recytatorski.


- O tym, jak ważne jest zdrowie, nikogo nie trzeba przekonywać. Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, uczą się tak naprawdę cały czas, głównie przez zabawę. Dlatego to właśnie w trakcie tej aktywności można przekazać im najwięcej. Różnorodne wierszyki o zdrowiu, zdrowym odżywianiu, sporcie w przystępny sposób przekazują im, jak dbać o siebie na co dzień.

W ramach Tygodnia Zdrowia pod hasłem „Spot, Radość, Zdrowie” w Przedszkolu nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy 16 kwietnia został zorganizowany przedszkolny konkurs recytatorski. Przed publicznością oraz jury 13 dzieci z 5 grup przedszkolnych, z dużym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy recytowało wiersze o tematyce zdrowotnej.


Pracownik słupeckiego sanepidu, na zaproszenie pani dyrektor przedszkola, miał przyjemność wysłuchania przepięknie recytowanych przez dzieci wierszyków. Wszyscy byli wspaniali i wszyscy zasłużyli na nagrody. Było zdrowie w wierszykach i zdrowie na talerzach, na których były smaczne i zdrowe owoce dla wszystkich dzieci przygotowane przez panie kucharki - poinformowała Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Słupcy.

Zdjęcia: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Słupcy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page