top of page

Reklama

Noc Bibliotek w Golinie

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.


VIII edycja akcji odbyła się także w Golinie (30.09). Impreza rozpoczęła się o godzinie o 17.30 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Golinie. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji. Na początku uczestnicy zajęć wcielili się w detektywów i wzięli udział w podchodach literackich, by jak najszybciej odnaleźć ukryty skarb.


Następnie zorganizowano happening, podczas którego układano hasło akcji, które brzmiało: ,,To się musi powieść". Nie zabrakło oczywiście zagadek literackich, w których trzeba było wykazać się znajomością literatury dziecięcej i młodzieżowej. Dla osób biorących udział w imprezie zorganizowano również szereg zabaw animacyjno-sportowych przygotowanych przez animatorów: Monikę Paszek, Annę Nawrocką i Piotra Kusiołka.


Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom Nocy Bibliotek za zaangażowanie we wszystkie proponowane zajęcia, a ich rodzicom za zaufanie. Zapraszamy już za rok!


Anna Nawrocka


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page