top of page

Reklama

Majowa ,,Randka z Hugo Bosym”

Dzieło Agnieszki Lingas-Łoniewskiej „Randka z Hugo Bosym” było tematem do rozmów kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla czytelników dorosłych w filii bibliotecznej w Przyjmie (28.05).


Główna bohaterka powieści to Jagoda Borówko, trzydziestokilkuletnia szefowa działu w agencji reklamowej we Wrocławiu. Kobieta ma talent do pakowania się w kłopoty. Właśnie zakończyła nieudany związek z jednym ze swoich najważniejszych klientów i leczy złamane serce. Gdy w drodze na ślub przyjaciółki wdaje się w kłótnię z nieziemsko przystojnym nieznajomym, nie ma pojęcia, że to on zagości w jej życiu na dłużej. Hugo Bosy - bo tak nazywa się poznany mężczyzna - wkrótce okaże się nowym szefem Jagody.


Porzucił on niemal z dnia na dzień prowadzoną przez siebie jedną z najlepszych agencji reklamowych w Polsce i przeprowadził się z Warszawy do Wrocławia. Hugo niechętnie mówi o swojej przeszłości, ale poznana przypadkiem piękna i nietuzinkowa Jagoda budzi w nim dawno zapomniane uczucie i pożądanie. Czy mężczyzna odważy się przed Jagodą otworzyć zranione serce? Czy mimo wszystko zaufają i pozwolą sobie na miłość? Czy gorący i przypadkowy romans może stać się związkiem na całe życie? O tym dowiecie się sięgając po tę pozycję.


Autorka książki stworzyła niebanalną historię o miłości, przyjaźni, pożądaniu, wzajemnej fascynacji i budowaniu zaufania. Niniejsza pozycja udowadnia, że nawet jeśli do tej pory nasze życie nie układało się tak jakbyśmy tego oczekiwali, to nie należy się poddawać i załamywać. Nie znamy dnia i godziny, a w naszym życiu może pojawić się ktoś, kto odmieni je diametralnie i wszystkie smutki oraz niepowodzenia odejdą w zapomnienie. Tak też było w przypadku Jagody i Hugo.


„Randka z Hugo Bosym” to niebywale ciepła, urocza i zabawna komedia romantyczna, która pozwala na kilka godzin oderwać sie od rzeczywistości i zatracić się w życiu bohaterów, w którym bardzo dużo się dzieje. Pełne złośliwości utarczki głównych bohaterów nadają tempa akcji i są kwintesencją całości, a połączone z niecodziennymi sytuacjami tworzą godną uwagi opowieść, która zachwyci każdego czytelnika.


Na następnym spotkaniu - 25 czerwca 2024 r. - będzie omawiana pozycja Agnieszki Kareckiej „Serce w mundurze”, na które serdecznie zapraszamy.


Anna Nawrocka


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Коментарі


bottom of page