top of page

Reklama

Kto będzie ubiegał się o mandat radnego w gminie Strzałkowo?

Poznaliśmy już wszystkich kandydatów do Rady Gminy Strzałkowo.


Poniżej przedstawiamy listę osób, które będą się ubiegać o mandat radnego. Wymienieni są oni w kolejności alfabetycznej wg nazwiska. Dokładnie o podziale na okręgi pisaliśmy natomiast TUTAJ.


Okręg nr 1:

  • Zbyszek Błażejewski (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Jolanta Dubińska (Kandydaci Niezależni),

  • Marta Graczyk (Samorządni 2024).


Okręg nr 2:

  • Krzysztof Graczyk (Kandydaci Niezależni),

  • Zuzanna Hierowska (KWW Andrzeja Kasprzyka).


Okręg nr 3:

  • Marika Maciejewska - (Samorządni 2024),

  • Joanna Przybylska (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Arkadiusz Piotr Wróbel (Trzecia Droga),

  • Jan Żurek (Kandydaci Niezależni).


Okręg nr 4:

  • Anna Beser (Trzecia Droga),

  • Robert Płocharski (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Michał Malinowski (Samorządni 2024),

  • Henryka Twardowska (Kandydaci Niezależni).


Okręg nr 5:

  • Tomasz Gaca (KWW Bażanty),

  • Michał Jakub Janiak (Samorządni 2024),

  • Błażej Piniarski (Warto Rozmawiać),

  • Dawid Rogacki (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Ewa Sabina Radecka (Kandydaci Niezależni),

  • Dawid Tyczka (Trzecia Droga).


Okręg nr 6:

  • Sebastian Krzymiński (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Edyta Nowaczyk (Trzecia Droga),

  • Tomasz Synowiec (Kandydaci Niezależni).


Okręg nr 7:

  • Irena Drzewiecka (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Maciej Marciniak (Samorządni 2024),

  • Monika Tyndyk (Kandydaci Niezależni).


Okręg nr 8:

  • Marcin Burzawa (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Joanna Jurgielewicz (Trzecia Droga),

  • Elżbieta Nadkowska (Kandydaci Niezależni),

  • Katarzyna Pikos (Samorządni 2024).


Okręg nr 9:

  • Dawid Bartkowiak (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Krzysztof Gabriel (Trzecia Droga),

  • Krzysztof Stefanki (Kandydaci Niezależni),

  • Wojciech Staszak (Samorządni 2024).


Okręg nr 10:

  • Michał Blejwas (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Monika Janiak-Bartkowiak (KWW Monika Janiak-Bartkowiak).

  • Beata Zimniewicz (Kandydaci Niezależni).


Okręg nr 11:

  • Rafał Błaszczyk (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Marek Hejna (Kandydaci Niezależni),

  • Dorota Janaszak (Trzecia Droga),

  • Adrian Nowaczyk (Lewica).


Okręg nr 12:

  • Alicja Drzewiecka (Kandydaci Niezależni),

  • Kamil Kaczmarek (Trzecia Droga),

  • Irena Maciejewska (Samorządni 2024),

  • Arkadiusz Pawlak (KWW Andrzeja Kasprzyka).


Okręg nr 13:

  • Karol Dzikowski (Trzecia Droga),

  • Patryk Grudziński (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Krzysztof Nawrocik (Kandydaci Niezależni).


Okręg nr 14:

  • Olech Głodkowski (Trzecia Droga),

  • Eryk Kusiak (KWW Andrzeja Kasprzyka).


Okręg nr 15:

  • Anna Bączak (Kandydaci Niezależni),

  • Agnieszka Górska (Trzecia Droga),

  • Robert Siuba (KWW Andrzeja Kasprzyka),

  • Emilia Tejs (Samorządni 2024).

Zdjęcie z archiwum


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page