top of page

Reklama

Kampania ruszyła. Poznaliśmy kandydata na Wójta Gminy Słupca

Jerzy Mikołajewski, były burmistrz Słupcy, będzie w zbliżających wyborach samorządowych ubiegać się o fotel Wójta Gminy Słupca.


Po gminie krąży list poparcia podpisany przez Krzysztofa Kosmowskiego, byłego sekretarza gminy i honorowego prezesa Gminno-Miejskiego Zarządu OSP w Słupcy. Kosmowski podkreśla, że Mikołajewski to wykształcony człowiek z doświadczeniem w samorządzie. W przeszłości pracował w Urzędzie Gminy Słupca, był burmistrzem w Słupcy, a także radnym gminnym i powiatowym. W 2021 roku dwukrotnie ubiegał się o stanowisko miejskiego radnego w wyborach uzupełniających, jednak bezskutecznie.


Można oznajmić, że Jerzy Mikołajewski jest pierwszym oficjalnym kandydatem na fotel wójta w gminie Słupca. Choć mówi się o kilku nazwiskach, to żaden z kandydatów oficjalnie jeszcze nie zapowiedział swojej kandydatury. Nieoficjalnie w wyborach na najwyższe stanowisko w gminie ma startować obecny wicewójt Bogdan Kukulski, działaczka społeczna i przedsiębiorczyni Agnieszka Łechtańska oraz sołtys Kotuni - Krzysztof Matyjaszek.

Zdjęcie z Facebooka Jerzego Mikołajewskiego

Comments


bottom of page