top of page

Reklama

Filmowy klimat w Kowalewie Opactwie

W niedzielny wieczór (7.05.) na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Kowalewie Opactwie odbył się koncert filmowo-musicalowych utworów z polskich filmów w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz -znanej polskiej aktorki i wokalistki, która stworzyła projekt koncertu pt ,,Od nocy do nocy na łonie natury’’. Projekt powstał miłości do muzyki – jak podkreśla artystka.


Gospodarzem i organizatorem tego niezwykłego wydarzenia muzycznego w Kowalewie Opactwie była Wójt Gminy Słupca Grażyna Kazuś.


Wszystkich uczestników koncertu oraz zaproszonych gości powitała Monika Paszek Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Słupca w Cieninie Zabornym, która przybliżyła również pokrótce dorobek artystyczny Joanny Aleksandrowicz. Warto dodać, iż aktorkę możemy pamiętać z dwóch głośnych

produkcji filmowych ,, Kler’’ i ,,Wesele’’ w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.


- Chciałam powiedzieć, że to jest nasz pierwszy koncert w sezonie letnim. Koncert ,,Od Nocy do Nocy’’ zabrzmiał na ponad 250 scenach muzycznych, za każdym razem to jest takie wzruszające dla mnie spotkanie, ważne i jakby pierwsze bo, za każdym razem ta publiczność jest inna i to państwo jesteście bardzo ważną częścią tego koncertu. Chciałabym Was zaprosić do aktywnego uczestnictwa w koncercie i podjęcia dialogu - mówiła artystka zachęcając publiczność do czynnego udziału w koncercie poprzez wspólne śpiewanie.


Zapraszamy do fotorelacji z koncertu.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page