top of page

Reklama

One wiedzą jak ,,Trzymać Formę!"

W siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupcy odbył się II etap – powiatowy konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!” (26.04).


W powiecie słupeckim w etapie szkolnym uczestniczyło 43 uczniów z 7 szkół podstawowych (Trąbczyn, Koszuty Drążna, Kotunia, Wólka, nr 1 Słupca i nr 3 Słupca). Na szczeblu powiatowym awansowały dwie uczennice, Maria Pilarczyk ze szkoły podstawowej w Koszutach oraz Klara Białecka ze szkoły podstawowej w Trąbczynie, osiągając minimum 30 punktów na pierwszym etapie - szkolnym, co stanowiło przynajmniej 75% możliwych punktów do zdobycia.


Drugim etapem konkursu był etap powiatowy, który odbył się w formie testu wiedzy online za pośrednictwem Internetowego Systemu Konkursowego. Zadania konkursowe składały się głównie z pytań zamkniętych, a uczestnicy mieli 45 minut na ich rozwiązanie. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali pracownicy PSSE, Małgorzata Pluta oraz Ewelina Prawucka-Bachorz.


Laureatki etapu powiatowego otrzymały dyplom i upominek, a nauczyciele podziękowanie za szczególne zaangażowanie i wkład w przeprowadzeniu pierwszego etapu – szkolnego konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”. Laureaci drugiego etapu - powiatowego konkursu zostaną wyłonieni 6 maja 2024 r.

Zdjęcie: PSSE w Słupcy


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page