top of page

Reklama

Byli na nagraniach programu The Voice

Młodzież i seniorzy z gminy Strzałkowo w ostatnim czasie mieli okazję zobaczyć ,,od kuchni" jak wyglądają nagrania do popularnego programu talent-show.


Studio, gdzie prowadzone są nagrania programu The Voice znajduje się w Warszawie i to właśnie tam udała się młodzież i seniorzy z terenu gminy Strzałkowo. Wyjazdy odbyły się w ramach akcji „Senior na wakacjach” oraz ,,Lato 2023 z Samorządem Gminy Strzałkowo".


Seniorzy byli na planie The Voice Senior. Podczas wizyty w studio TVP uczestnicy wyjazdu mogli nie tylko przekonać się jak wygląda telewizja „od kuchni”, ale także spotkać się z dobrze znanymi ze szklanego ekranu postaciami, m.in. Marylą Rodowicz, Alicją Węgorzewską, Haliną Frąckowiak i Tomaszem Szczepanikiem.


Natomiast kilkudziesięcioosobowa grupa młodzieży ze Strzałkowa wzięła udział w nagraniach do programu The Voice Kids. Uczestnicy mieli okazję do zapoznania się z tajnikami realizacji telewizyjnej, a także spotkania trenerów, których skład w nowym sezonie programu uległ zmianie. Dawida Kwiatkowskiego zastąpiła Natasza Urbańska, której towarzyszą dobrze znani z poprzednich edycji: Thomson i Baron oraz Cleo.

Zdjęcia: GOKiS Strzałkowo

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page