top of page

Reklama

Bal charytatywny dla Nikosia

Jak co roku strażacy z OSP Golina zorganizowali charytatywny bal dla potrzebujących z regionu. Podczas szóstej edycji imprezy zbierane były pieniądze na rzecz chorego Nikosia Czajki.


Bal odbył się pod patronatem Burmistrza Goliny - Mirosława Durczyńskiego. - Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim gościom za przybycie, za wsparcie naszego Nikosia. Za każdy uśmiech, słowo wsparcia, za wasze serce. Dziękujemy darczyńcom i wszystkim zaangażowanym w organizację balu.


Dziękujemy pani Żanecie Matlewskiej, dyrektor Biblioteki w Golinie jak i również druhom z OSP Golina z prezesem Dawidem Kałużnym na czele za włożony trud i serce w organizacje balu, Pełnią swoją służbę nie tylko walcząc z żywiołami, katastrofami, ratując ludzi i dobytek, ale także dostrzegają ludzi w potrzebie jak Nikodem.


Dziękujemy burmistrzowi, panu Mirosławowi Durczyńskiemu pod którego patronatem odbył się ten bal, za współorganizacje balu. Dziękujemy Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za tak piękne wprowadzenie Nikosia na salę i dodanie mu tym odwagi - przekazali bliscy chłopca.


Każdy z nas może pomóc Nikosiowi. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia z fanpage`a Pamiętnik Nikosia Czajki

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page