4 lipca rusza Grand Prix Gminy Słupca
- Hubert Graczyk

- 1 dzień temu
- 1 minut(y) czytania
Po raz pierwszy w gminie Słupca zostanie zorganizowane grand prix w siatkówce plażowej.
Pierwszy turniej zostanie rozegrany 4 lipca w Cieninie Zabornym. Kolejne rozgrywki w sierpniu w Wilcznej i finał w Żelazkowie. Choć zapisy zostały już zakończone, to organizatorzy zachęcają kibiców do wzięcia udziału.

Grafika: organizator






