top of page

REKLAMA

Zagrali w szczytnym celu

Blisko 4 700 zł udało się zebrać podczas Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Goliny na leczenie i rehabilitację Nikodema Czajki z Goliny.


Zawody rozegrano w minioną niedzielę (3 grudnia) na hali widowiskowo-sportowej. Wzięło w nich udział łącznie 10 drużyn. Pierwsze miejsce wywalczył zespół Psy, drugie przypadło FC Pringersom, a trzecie - Emeryci. Najlepszym bramkarzem okazał się Jordan Bilski, strzelcem Eliasz Walaszczyk, natomiast zawodnikiem Klaudiusz Tomaszewski.


- Wspaniała gra fair play zawodników przyciągnęła wielu kibiców. Dzięki serdeczności i hojności uczestników, osób biorących udział w wprowadzonych podczas turnieju licytacjach, udało się zgromadzić środki w kwocie blisko 4 700 zł, z czego 1000 zł przekazali pracownicy Urzędu Miejskiego w Golinie.


Rodzice chłopca nie kryli wzruszenia z ogromnego sukcesu tej inicjatywy. Przekazane pieniądze przeznaczą na zakup gorsetu zabezpieczającego i korygującego skoliozę oraz ortezę HKAFO - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Golinie.

Zdjęcia: UMiG Golina

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page