top of page

Reklama

Wilczna najlepsza w siatkarskiej rywalizacji OSP

Po raz kolejny na hali sportowej w Kowalewie Opactwie odbyły się rozgrywki sportowe dla strażaków ochotników z terenu gminy Słupca (10.02).


Na parkiecie rozegrano Mistrzostwa Gminy Słupca Ochotniczych Straży Pożarnych w piłce siatkowej. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn OSP, które w wyniku losowania podzielone zostały na dwie grupy. Rozgrywki wygrała OSP Wilczna zdobywając Puchar Wójta Gminy Słupca.


W finale pokonali OSP Cienin Zaborny, który sięgnął po Puchar Prezesa Zarządu OSP Gminy Słupca. Trzecie miejsce wywalczyli strażacy z Kamienia, zdobywając tym samym Puchar Komendanta OSP Gminy Słupca. W turnieju wzięły również udział dwie drużyny OSP z Cienina Kościelnego oraz OSP Drążna i Rozalin.


Równocześnie do rywalizacji przystąpili strażacy, którzy brali udział w turnieju tenisa stołowego. Rozgrywki wygrał Krzysztof Kruszyński. Drugi był Rafał Hartwich, a trzeci - Krzysztof Staszak.


Turniej zorganizował Komendant Gminny OSP – Marcin Czarciński, a mecze sędziowali gminny koordynator sportowy - Paweł Barański oraz Przemysław Kuchowicz.


Zdjęcia: Paweł Barański

Kommentare


bottom of page