top of page

Reklama

Wakacyjny wyjazd do Torunia i Bydgoszczy

Dzieci z naszego regionu uczestniczyły w trzydniowym wyjeździe wakacyjnym do Torunia i Bydgoszczy. Wyjazd był możliwy dzięki realizacji projektu pt. Wesołe Wakacje z Latem 2023, który był współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Słupca oraz sponsorów.


Podczas trzydniowego wyjazdu dzieci miały zapewnione wyżywienie, nocleg oraz liczne atrakcje turystyczne, w tym: pobyt w Muzeum T. Halika i piwnicy Hanzy; zwiedzanie Fortu IV wraz z pokazem wypieku piernika; rejs tramwajem wodnym trasą Staromiejska po Bydgoszczy; pobyt w Muzeum Mydła i Historii Brudu i w Domu Toruńskich Legend.


Ostatniego dnia dzieci przebywały w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy oraz na pokazie w Planetarium. - Serdeczne podziękowanie kierujemy do kadry wychowawczej oraz Biura Usług Turystycznych Orchowscy za przygotowanie atrakcyjnej wycieczki edukacyjnej - informuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej ANMAR, które było organizatorem wycieczki.


Parterami projektu byli: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy i Klub Dziecięco – Młodzieżowy ze Słupcy. Sponsorami wyjazdu byli: KONSPOL HOLDING Słupca, Individual Manufactory Słupca.

Zdjęcia: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej ANMAR

Comments


bottom of page