top of page

Reklama

Uczniowie z Goliny powitali wakacje

Ciepły oddech wakacji wpadł już przez otwarte okna, ale ta jedna jeszcze chwila – uroczystość – dzieliła społeczność Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie od „zanurzenia się” w lasy, jeziora, nagrzane słońcem ulice. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy, nadszedł upragniony czas odpoczynku.


W piątek (21 czerwca) uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I-VII uroczyście pożegnali rok szkolny 2023/2024. Był to finał wspólnej, nierzadko trudnej pracy. Dzieci z klas trzecich podziękowały swoim wychowawczyniom: Żanecie Wilant (kl. III a), Kornelii Topor-Pustelnik (kl. III b) oraz Ewie Kazimierczak (kl. III c) za pierwszy etap nauczania. Swoją wdzięczność wyraziły poprzez słowo, piosenkę i taniec.


Otrzymały z rąk dyrektor szkoły Ewy Kutnik zasłużone nagrody za ukończenie pierwszego etapu kształcenia. Przed nimi kolejny rozdział w życiu, a wraz z nim nowe wyzwania, przygody oraz przyjaźnie.


Uczniowie klas IV-VII pożegnali rok szkolny 2023/2024 występami tanecznymi, śpiewem oraz humorystyczną scenką, która wprawiła wszystkich w radosny nastrój. Młodzi aktorzy pokazali, jak mogłaby wyglądać lekcja ich marzeń - taka, na której mogliby grać w swoje ulubione gry.


Wszyscy, którzy osiągnęli najwyższe wyniki edukacyjne, otrzymali z rąk dyrektor szkoły zasłużone nagrody za osiągnięcia w nauce oraz konkursach. Całej społeczności szkolnej życzymy ciepłych, bezpiecznych i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!


Żaneta Wilant, Ewelina Piaskowska


Commenti


bottom of page