top of page

REKLAMA

Tuż przed Świętami stracili dorobek swojego życia

Nasza redakcyjna koleżanka, Greta Maciejewska prosi o wsparcie zbiórki na rzecz swojego znajomego, którego dom rodzinny został strawiony w pożarze.


- 6 grudnia 2022 roku w Chludowie (koło Poznania - przyp. autora) wydarzyła się tragedia. O godz. 17 ogień zajął znaczną część domu rodzeństwa: Kasi i Krzysztofa. Budynek nie nadaje się do mieszkania.


Mimo błyskawicznie przeprowadzonej akcji gaśniczej i ogromnych starań ratowników, w domu pozostały tylko kawałki blachy, które kiedyś były dachem. Rodzeństwo Kasia i Krzysztof stracili życiowy dobytek. To niewyobrażalna strata, której odbudowanie zajmie kolejne lata.


Pasmo tragedii trwa już od 2019 roku. Wtedy Kasia i Krzysztof stracili tatę. Po niespełna roku walki z nieuleczalną chorobą, odeszła ukochana mama. Trzymaliśmy kciuki za rodzinę, wierząc, że nic gorszego nie może się wydarzyć. Aż do dnia tragedii.


W tegoroczne Mikołajki Kasia i Krzysztof stracili dom i dobytek całego życia. Nie mają gdzie mieszkać, gdzie spędzić tegorocznych Świąt. Na szczęście jest rodzina, są przyjaciele. Niestety to nie wystarczy. Bez Waszej pomocy nie uda się szybko odbudować domu rodzeństwa.


Koszty materiałów budowlanych z tygodnia na tydzień drastycznie rosną. Nie zostawiajmy ich samych! W tej ciężkiej sytuacji, każda złotówka jest na wagę złota - czytamy na stronie zbiórki. Prowadzona jest ona na portalu Zrzutka.pl.

Zdjęcia: OSP Chludowo

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page