top of page

Reklama

Spotkanie wigilijne w Kowalewie Opactwie

Tuż przed świętami społeczność Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Kowalewie Opactwie zebrała się na wspólnym spotkaniu wigilijnym.


- 18 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne. Wszystkie klasy wraz z nauczycielami, rodzicami, zaproszonymi gośćmi spotkali się w jednym czasie i miejscu. Montaż słowno- muzyczny przygotowany przez panią Beatę Jarecką i panią Paulinę Winkler wprowadził wszystkich w świąteczną atmosferę.


To poniedziałkowe popołudnie było niezwykle urokliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób. Oprócz wzruszającego występu, wspólnego śpiewania kolęd, mogliśmy zakupić piękne ozdoby świąteczne oraz porozmawiać przy kawie, herbacie i słodkościach przygotowanych przez rodziców naszych uczniów - poinformowała szkoła.

Zdjęcia: SP Kowalewo Opactwo

Comments


bottom of page