top of page

Reklama

Rekordowa XI edycja biegu Wartko Trail. Na starcie 120 uczestników

Jak zawsze ogromnym zainteresowaniem cieszył się goliński bieg Wartko Trail (07.01). Na starcie pojawiło się 120 uczestników.


Organizatorem był Klub Biegacza Wartko, Dom Kultury w Golinie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gmina Golina. Trasa zawodów przebiegała przez goliński las. Biegacze mieli do pokonania 8,6 km, natomiast marsz nordic walking odbył się na dystansie 4,3 km.


Po skończonych zawodach wszyscy udali się na stadion w Golinie, gdzie podsumowano całą imprezę. Wręczono nagrody dla najlepszego biegacza i biegaczki w kategorii poniżej 40 i powyżej 40 lat. W tych samych kategoriach wiekowych wręczono wyróżnienia dla najlepszych zawodników w marszu nordic walking. Przyznano także nagrodę dla najszybszej golinianki i najszybszego golinianina.


Pierwszy na mecie zjawił się Józef Pawłowski. Wśród kobiet najlepsza okazała się Ilona Rybarczyk. Oboje znaleźli się w kategorii poniżej 40 lat. Najlepszą biegaczką powyżej 40. roku życia okazała się Agata Tresenberg, z kolei biegaczem w tej kat. wiekowej - Przemysław Majda. Najszybsza w marszu nordci walking poniżej 40 lat była Marta Juszczak, a powyżej - Katarzyna Kucharczyk. Wśród mężczyzn w marszu nordic walking najlepszy był Krzysztof Juszczak (- 40) i Robert Kowalak (+40). Najszybszą golinianką okazała się Katarzyna Nowak, a najszybszym golinianinem był Arkadiusz Lewartowski.


Obszerna fotorelacja z imprezy jest już dostępna. Posłuchajcie także wypowiedzi naszych rozmówców i zobaczcie zdjęcia nagrodzonych osób.
Wśród kobiet do 40. roku życia najszybsza była Ilona Rybarczyk

Najlepszą biegaczką powyżej 40. roku życia okazała się Agata Tresenberg

Wśród panów najlepszy do 40. roku życia był Józef Pawłowski

Najszybszy wśród mężczyzn 40+ był Przemysław Majda

Najszybsza w marszu nordci walking poniżej 40 lat była Marta Juszczak

Powyżej 40 lat w marszu nordic walking najlepsza okazała się Katarzyna Kucharczyk

Najszybszym mężczyzną poniżej 40 lat został Krzysztof Juszczak

Powyżej 40 lat w marszu nordic walking najlepszy był Robert Kowalak

Najszybszą golinianką okazała się Katarzyna Nowak

Arkadiusz Lewartowski ze Spławia został najszybszym mieszkańcem gminy Golina


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page