top of page

Reklama

Przed nimi kolejny etap edukacyjnej przygody

Zakończenie edukacji klasy VIIIa w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie było wyjątkowym wydarzeniem.


Ta niezapomniana uroczystość odbyła się 21 czerwca 2024 r. Wtedy to w miejscowej hali widowiskowo-sportowej zgromadzili się: wychowankowie Lindy Kalinowskiej-Plewczyńskiej, burmistrz Mirosław Durczyński, dyrekcja, nauczyciele i rodzice.


Okolicznościowa akademia rozpoczęła się częścią oficjalną, w trakcie której nastąpiły: ślubowanie, przekazanie sztandaru, podsumowanie osiągnięć uczniów oraz wręczenie nagród i wyróżnień.


Tytuł Prymusa Szkoły otrzymał Jakub Koliński. Jego zaangażowanie i sumienna praca były zawsze widoczne na tle całej klasy.


Świadectwa z wyróżnieniem za wyniki w nauce z rąk dyrektor Ewy Kutnik odebrali: Jakub Koliński, Filip Michalak i Jan Jakubowski. Uczniowie ci z należytą sumiennością zgłębiali wiedzę, zdobywali zadawalające oceny i należycie wywiązywali się z codziennych obowiązków.


Za godne reprezentowanie szkoły i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań związanych z pocztem sztandarowym oraz Samorządem Uczniowskim nagrodzeni zostali: Aleksandra Szałecka, Amelia Wojciechowska, Adam Perliński i Gracjan Szabelski.


Na uwagę zasługują także wybitne osiągnięcia klasowych sportowców. Wyróżnienia za znakomite wyniki w tej dziedzinie otrzymali: Adam Perliński, Natan Łomnicki i Jakub Koliński. Ich zaangażowanie w różne dyscypliny sportowe i osiągnięte przy tej okazji sukcesy na różnych szczeblach, przynosiły niejednokrotnie chlubę naszej szkole.


W czasie akademii nie zabrakło również miejsca na okolicznościowe przemowy oraz wyrażenie pamięci i podziękowań rodzicom za: współpracę, otwartość, życzliwość, wyświadczoną pomoc na rzecz klasy oraz szkoły.


Część artystyczna wpisująca się w zwieńczenie edukacji ósmoklasistów była równie emocjonująca. Cała VIIIa włączyła się w przygotowanie wspaniałego występu, który zachwycił wszystkich obecnych na uroczystości. Program artystyczny obejmował układy taneczne oraz spersonalizowane wiersze dla nauczycieli.


Przygotowana akademia była niezapomnianym wydarzeniem, które w piękny sposób podsumowało pierwszą edukacyjną podróż jedynej w roku szkolnym 2023/2024 klasy ósmej. Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!


Linda Kalinowska-Plewczyńska, Przemysław Ciesielski


Comentarios


bottom of page