top of page

Reklama

Poznaliśmy nazwiska dyrektorów trzech szkół w gminie Golina

Halina Warzychowska, Małgorzata Wąchnicka i Alina Kozłowska zostały mianowane dyrektorami szkół podstawowych w gminie Golina.


Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Golinie (05.04) burmistrz Mirosław Durczyński wręczył akty powierzenia stanowiska dyrektorów szkół trzem kandydatkom na dyrektorów wyłonionych w konkursach. Halina Warzychowska została dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach. Małgorzata Wąchnicka, która obecnie pracuje w jednej ze szkół w Koninie, objęła najwyższe stanowisko w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie. W Radolinie dyrektorem została Alina Kozłowska.


- Burmistrz pogratulował kandydatkom wygrania konkursu oraz życzył wielu sukcesów w związku z powierzoną funkcją. Oprócz burmistrza gratulacje złożyli Anna Paszek - zastępca burmistrza, Wojciech Wojdyński - Przewodniczący Rady Miejskiej w Golinie oraz Anna Kaptursska - Wice Przewodnicząca Rady Miejskiej w Golinie oraz radni i wszyscy obecni na sesji.


Z końcem sierpnia 2023 r. upływają kadencje dyrektorów w trzech szkołach podstawowych w Kawnicach, Przyjmie i Radolinie. W styczniu br. burmistrz ogłosił konkursy na dyrektorów szkół .Termin składania ofert upływał 14 lutego br. Do konkursów przystąpiło czterech kandydatów. W szkole w Kawnicach i Radolinie oferty złożyły aktualnie urzędujące panie dyrektor. Inaczej było w szkole podstawowej w Przyjmie, w której obecna Pani dyrektor po zakończeniu roku szkolnego przechodzi na emeryturę, tam do konkursu zgłosiły się dwie kandydatki.


W każdej z placówek w wyniku przeprowadzonego postępowania rozstrzygnięto konkurs poprzez wyłonienie kandydatów na stanowisko dyrektorów szkół - poinformował Urząd Miejski w Golinie.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Golinie

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page