top of page

REKLAMA

Niezapomniane spotkanie z Marcinem Mellerem

Znany i ceniony dziennikarz, autor felietonów, reportaży oraz wywiadów Marcin Meller przybył do Goliny na zaproszenie burmistrza Mirosława Durczyńskiego i Dyrektor Biblioteki Publicznej Żanetty Matlewskiej (20.10).


Zaproszony gość opowiadał m.in. o początkach swojej pracy w „Polityce”, gdzie zdobywał pierwsze dziennikarskie szlify i o wyjazdach jako korespondent wojenny. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspomnień z pracy na planie programów „Agent” czy „Dzień Dobry TVN”.


W rozmowie z autorem książki „Gaumardżos!” nie mogło również zabraknąć pytania o Gruzję i podróżowanie. Bohater wieczoru mówił o swojej wielkiej potrzebie poznawania świata i ekscytacji, która pojawia się w momencie odwiedzania nowych miejsc.


Marcin Meller szczerze i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania czytelników, uzupełniając swoje odpowiedzi licznymi anegdotami związanymi ze wspomnieniami z podróży, ojcostwem, pracą zawodową i oczywiście pisaniem powieści.


Wszyscy, którzy przybyli do Domu Kultury w Golinie mieli też możliwość kupna książek pisarza, zdobycia na nich autografu, zamienieniu kilku słów z dziennikarzem oraz zrobienia sobie z nim zdjęcia.


Marcin Meller jest człowiekiem, który „zaraża” swoją pasją do dziennikarstwa, szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, z wielkim zaangażowaniem opowiada o swoich podróżniczych doświadczeniach. Spotkanie z nim jest niezapomnianym wydarzeniem.


Anna NawrockaOstatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page