top of page

Reklama

Muzyczny Dzień Kobiet w Golinie

Od lat dyrektor Domu Kultury w Golinie Damian Ciesielski wraz ze współpracownikami pamięta o wszystkich kobietach z okazji ich święta. I w tym roku nie mogło być inaczej.

Wieczorem 15 marca 2024 r. wszystkie przybyłe panie skorzystały z zaproszenia do obejrzenia wyjątkowego muzycznego występu.


Wówczas na scenie w ramach koncertu pt. „W pewien piękny wieczór”, wystąpili znakomici bydgoscy artyści: Monika Litwin-Dyngosz, Marta Ustyniak-Babińska, Sebastian Rutkowski oraz Wojciech Dyngosz. Śpiewakom towarzyszył wybitny pianista Wojciech Broczkowski.


Na program lirycznego występu złożyły się znane i lubiane muzyczne utwory światowej klasy kompozytorów takich jak: J. Strauss, E. Kalman, F. Lehar oraz J. Offenbach. Zabrzmiały wtedy wspaniałe arie i duety z najsłynniejszych operetek oraz musicali.


Ponadto wybrzmiały zawsze chętnie słuchane i śpiewane przeboje muzyki filmowej oraz rozrywkowej. Utwory te były gwarancją wyśmienitej zabawy, okazją do wspólnego śpiewu i nostalgicznych przeżyć.


Na zakończenie dodać należy, że występ zaproszonych gości stanowił doskonałą dawkę rozrywki pokazanej w przystępny sposób. Wysoki poziom artystyczny spotkania na pewno na długo pozostanie w pamięci miłośników kultury i sztuki na żywo.


Przemysław Ciesielski

Zdjęcia: Arkadiusz Maślak


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page