Mesajah zaśpiewał w Strzałkowie. Za nami Good Wave Festival
- Hubert Graczyk

- 2 godziny temu
- 1 minut(y) czytania
Po raz pierwszy w Strzałkowie odbyła się muzyczna impreza Good Wave Festival, która wybrzmiała w rytmach reggae i hip hopu (27.06).
Na scenie zaprezentowali się Sztoss, Kamil Sucharski, Ras Luta i Miły ATZ. Gwiazdą wieczoru był Mesajah, który zaśpiewał takie hity jak „Lepsza połowa”, „Każdego dnia", czy „Swoją drogą". Jak zapewniali organizatorzy, nie poprzestaną na jednej edycji Good Wave Festival.




















































































