top of page

Reklama

,,Mariusz Król bez żadnych konsultacji i uzgodnień sam ogłosił jeszcze przed świętami, że będzie ubiegać się o funkcję burmistrza Słupcy"

Poseł Michał Pyrzyk poparł kandydaturę Jacka Szczapa na fotel burmistrza Słupcy.W mediach społecznościowych poseł Michał Pyrzyk poparł kandydaturę Jacka Szczapa. - Życie społeczne, polityczne nie jest jak kadr utrwalony na jednym zdjęciu. To raczej film, który klatka po klatce zmienia się z dnia na dzień. Taki film obserwujemy podczas tegorocznej kampanii samorządowej w Słupcy. Mariusz Król bez żadnych konsultacji i uzgodnień sam ogłosił jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, że będzie ubiegać się o funkcję burmistrza Słupcy. Naturalnym kandydatem na burmistrza wydawał się być wtedy Jacek Szczap, który w wyniku zaistniałej sytuacji ustąpił i postanowił kandydować do rady powiatu słupeckiego.


Od tamtej pory słyszeliśmy, jak mieszkańcy Słupcy apelowali o start Jacka Szczapa na burmistrza. Wychodząc naprzeciw tym głosom i oczekiwaniom zdecydował się on kandydować na burmistrza miasta z komitetu Impuls Słupcy, na którego listach znaleźli się i doświadczeni radni, jak również nowe osoby chcące zaangażować się w życie publiczne.


Najważniejsze jednak jest, żeby mieszkańcy Słupcy mieli możliwość zadecydowania, kto ma być Ich burmistrzem przez kolejne pięć lat, w równej kampanii i w równych wyborach, a nie poprzez wyeliminowanie jednego z kandydatów już na starcie.


W kwietniu zagłosuję na Jacka Szczapa, który spośród wszystkich kandydatów ma moim zdaniem najlepsze doświadczenie i jest najlepiej przygotowany do sprawowania funkcji burmistrza miasta Słupcy. Jest osobą uczciwą, umiejącą rozmawiać z mieszkańcami, a co ważniejsze ich słuchać. Pięć lat był zastępcą burmistrza, a ostatnio samodzielnie zarządza sprawami Słupcy. Tym samym daje rękojmię realizacji wszystkich oczekiwanych przez Słupczan działań zarówno inwestycyjnych, jak i bieżących.


Wszystkim kandydatom na radnych powiatowych i miejskich startujących z Trzeciej Drogi i Impulsu Słupcy życzę powodzenia - napisał. Sprawę w swoich mediach społecznościowych skomentował już Mariusz Król.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page