top of page

Reklama

Kino plenerowe w Piotrowicach

Z ciekawą inicjatywą dla mieszkańców Piotrowic wyszli tamtejsi druhowie OSP.


Dzięki pozyskanym środkom finansowym z programu ,,Działaj Lokalnie" mogli zorganizować kino plenerowe. - To dopiero początek, ponieważ planujemy jeszcze 5 takich niezapomnianych spotkań - zapewniają strażacy z Piotrowic.


- Plac za naszą remizą odzyskał na wieczór swój niepowtarzalny klimat. Wygodne leżaki, skromny poczęstunek, grill, popcorn i film wyświetlany na dużym ekranie- wszystko to stworzyło atmosferę, jakiej nie doświadczymy w zwykłym kinie. Aż serce rośnie, gdy widzimy, jak nasza lokalna społeczność zjednoczyła się wokół tej pasjonującej idei!


Podczas naszego pierwszego Letniego Kina Plenerowego mogliśmy podziwiać dwie wspaniałe produkcje filmowe, które wprawiły nas wszystkich w świetny nastrój i dodała uśmiechów zarówno najmłodszym, jak i starszym widzom.


Ale to nie tylko filmy były najważniejsze. To spotkanie stało się okazją do zacieśnienia więzi w naszej społeczności. Mogliśmy rozmawiać, śmiać się, dzielić wrażeniami i po prostu spędzić czas razem. I co najważniejsze, widzieliśmy, że pomysł na organizację Kina Plenerowego cieszył się zainteresowaniem!


Nie możemy doczekać się kolejnych 5 spotkań, które zaplanowaliśmy dzięki wsparciu programu "Działaj Lokalnie". To nasza szansa na kontynuację tego wspaniałego projektu i dalsze rozwijanie kulturalnej oferty dla naszych mieszkańców. To także możliwość jeszcze głębszego zacieśnienia więzi z Wami, drodzy sąsiedzi!


Chcielibyśmy gorąco podziękować Unii Nadwarciańskiej za zaufanie i wsparcie finansowe, które sprawiło, że nasza wizja mogła stać się rzeczywistością. Dzięki Waszej pomocy, te piękne wieczory spędzone pod gwiazdami będą kontynuowane!


Zapraszamy Was wszystkich na kolejne spotkania podczas naszego Kina Plenerowego (o dacie poinformujemy na naszym fanpage)! To będzie niezapomniana przygoda, pełna wspólnych emocji i niepowtarzalnych chwil. Jesteśmy z Wami, naszą lokalną społecznością, i razem tworzymy coś wyjątkowego - czytamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Piotrowicach.

Zdjęcie: OSP Piotrowice

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentar


bottom of page